Opinie o Nas

Dostawa i płatność

WARUNKI DOSTAWY

1. Dostawy  na terenie całego kraju realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DB Schenker, DHL lub transportem własnym. Jeżeli towar ma być dostarczony pod adres inny niż adres zamawiającego to winien to zaznaczyć w zamówieniu. 
2.Koszt transportu  jest ustalany indywidualnie po złożeniu zamówienia; paleta do 800kg - 160zł , paleta do 1200 kg - 190zł. Zamówienia wysyłane na paletach są dodatkowo obciążane kosztem w wysokości 80,00 zł.

Koszt transportu płytek na palecie o formacie powyżej 120x80 cm ustalany jest indywidualnie, w zalezności od wagi i miejsca dostawy!!!
3. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyko związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.
4. Klient ma obowiązek sprawdzić przesyłkę w trakcie dostawy, a w przypadku braku takiej możliwości (np. duża ilość płytek) okonać takiego sprawdzenia w terminie 7 dni od daty dostawy. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub niezgodności towaru z zamówieniem, Klient powinien poinformować Sprzedającego w ciągu 48 h od daty dostawy oraz Kuriera, który w terminie do 7 dni od daty dostawy musi sporządzić protokół uszkodzeń. Następnie Klient jest zobowiązany przesłać protokół oraz zdjęcia uszkodzonego towaru na adres e-mail Sprzedającego.  Przesłanie protokołu i zdjęć jest warunkiem koniecznym rozpatrzenia reklamacji.
5. Klient dokonuje rozładunku towarów we własnym zakresie.
6. W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym adresem kurier pozostawia awizo z informacją o braku możliwości dostarczenia przesyłki i numerem telefonu, pod którym Klient może uzgodnić warunki ponownej dostawy. Dodatkowo Klient ponosi koszty składowania towarów za okres powyżej 48 (czterdzieści osiem) godzin od dnia pozostawienia awizo przez kuriera.

7. Możliwy jest odbiór osobisty po wczesniejszym ustaleniu. Koszt przygotowania do odbioru osobistego 35 zł.

FORMY PŁATNOŚCI

Płatności można dokonywać:
- za pobraniem - kurier dolicza dodatkową opłatę manipulacyjną zależną od wartości zakupionego towaru
- przelewem bankowym na konto:
F.H.U.BARTEX
Dariusz Wijata
ul.Piotrkowska 197A
26-300 Opoczno
Bank PKO BP
60 1020 3916 0000 0002 0237 2746

© Lazienki na Topie 2019,
Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl